تبلیغات
اندیشه ای اسلامی ، بانکداری ایرانی - اختصاص بیش از20میلیارد ریال برای امور خیرخواهانه توسط موسسه جوانان خیّر
 
اندیشه ای اسلامی ، بانکداری ایرانی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : احمد یاری
مطالب اخیر
نویسندگان

مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر اعلام کرد: اختصاص بیش از20میلیارد ریال برای امور خیرخواهانه در هفت ماه گذشته:
مدیر عامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر از اختصاص بیش از 20 میلیارد ریال ازسوی این موسسه به امور خیرخواهانه در هفت ماه گذشته در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل خبر داد...

به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، مهندس رحیم قاسمی مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر که درجمع پرشور مردم تبریز و در جشن باشکوه عید قربان و مراسم اهداء جوایز طرح ایثار این موسسه در مجتمع فرهنگی ورزشی صدرا سخن می گفت با تبریک اعیاد قربان و غدیر خم، از حضور پرشکوه مردم در جشن عید قربان و مراسم اهداء جوایز طرح ایثار این موسسه قدردانی کرد و گفت: حضور پرشور مردم در این مراسم نشان از اعتماد آنها به این موسسه است و ما هم اعتقادمان براین است که سرمایه اصلی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر همین مردم و مشتریان موسسه می باشند.
وی ضمن قدردانی از اعتماد روز افزون مردم و مسوولین به موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر گفت: در سایه اعتماد مردم است که موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در همه عرصه ها افتخار آفرین می باشد.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با تبریک به سپرده گذاران به جهت نیات خیر و تبریک ویژه به برندگان قرعه‌کشی حساب‌های طرح ایثار، سنت قرض الحسنه را زمینه ساز کارهای خیر در جامعه دانست و گفت: در قرض الحسنه، سپرده گذاران به کمک نیازمندان می شتابند و این موسسه نیز بدون نگاه سودآوری، منابع حاصل از حساب های طرح ایثار را جهت اعطای تسهیلات به نیازمندان و کمک به مستمندان و در کل فعالیت های خیرخواهانه تخصیص می دهد.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با بیان آثار معنوی و مادی رواج سنت الهی قرض‌الحسنه در جامعه اسلامی و با تاکید بر اینکه تمامی مشتریانی که با نیت خیر اقدام به سپرده‌گذاری در حساب‌های طرح ایثار موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر می‌کنند نزد خداوند متعال برنده هستند و اجر معنوی که نصیب این عزیزان می‌شود با هیچ پاداش مادی قابل مقایسه نیست، به جوایزدوازدهمین دوره حساب های طرح ایثار این موسسه اشاره کرد و گفت: در دوازدهمین دوره حساب های طرح ایثار، 22 دستگاه خودروی سواری پژو 206؛ 22 دستگاه خودروی سواری پراید؛‌ 40 فقره تسهیلات ویژه‌ی خرید مسکن هر یک به مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال؛ 50 دستگاه یخچال ساید بای ساید؛ 30دستگاه تلویزیون LED سه بعدی و 1389ربع سکه‌ی بهار آزادی به برندگان اهدا می شود.
مهندس رحیم قاسمی همچنین با اعلام اینکه، 61 دستگاه خودرو سواری پژو 206، 32 دستگاه خودروی سواری پراید، 20فقره تسهیلات خرید مسکن هر یک به میزان 250 میلیون ریال، 1391عدد ربع سکه بهار آزادی، 1391 جایزه یک میلیون ریالی در سبد جوایز چهاردهمین دوره قرعه‌کشی ویژه حساب‌های طرح ایثار موسسه قرض‌الحسنه‌ی جوانان خیّر قرار گرفته است، افزود: همچنین به فردی که بیشترین مشارکت و سپرده گذاری را در این امرخیر داشته باشد یک دستگاه سواری سمند ال ایکس اهدا خواهد گردید.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّرهمچنین به ارزش ریالی جوایز چهاردهمین دوره حساب های طرح ایثار این موسسه اشاره کرد و گفت: ارزش ریالی جوایز چهاردهمین دوره حساب های طرح ایثار این موسسه بیش از هفده و نیم میلیارد ریال می باشد.
مهندس رحیم قاسمی با تاکید بر این نکته که منابع حاصل از حساب های طرح ایثار این موسسه صرف فعالیت های فرهنگی، قرآنی و خیرخواهانه می شود، گفت: در این راستا و در هفت ماه گذشته بیش از 20 میلیارد ریال ازسوی این موسسه به امور خیرخواهانه در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل اختصاص یافته است.
مدیر عامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر گفت: در هفت ماه گذشته از سوی این موسسه برای آزاد سازی زندانیان معسر مالی در مجموع 3 میلیارد و 910 میلیون ریال هزینه شده است.
وی گفت: برای آزادسازی زندانیان معسر مالی هر یک از استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل یک میلیارد ریال و برای استان کردستان مبلغ 500 میلیون ریال اختصاص داده شده است.
مهندس رحیم قاسمی افزود: برای آزاد سازی زندانیان مالی جرایم غیرعمد شهرستانهای مرند و مراغه هم هرکدام مبلغ 200 میلیون ریال از سوی این موسسه اهداء شده است.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با اشاره به این نکته که این موسسه در هفت ماه گذشته به مناسبت های مختلف  به نوعروسان خانواده‌های بی‌بضاعت در استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل جهیزیه اهداء کرده است، خاطر نشان ساخت: ارزش ریالی این مجموعه جهیزیه ها که در هفت ماه گذشته اهداء شده است، یک میلیارد و هفتصدو هشتاد میلیون ریال می باشد.
وی در ادامه از ارائه سبد غذایی به نیازمندان از سوی این موسسه خبر داد و خاطر نشان ساخت: در هفت ماه گذشته سال 1390 ارزش ریالی بسته های غذایی  اهدائی این موسسه به نیازمندان بالغ بر 1 میلیارد و 110 میلیون ریال می باشد.
وی همچنین پرداخت كمك هزینه های درمانی به نیازمندان را از دیگر برنامه های این موسسه ذكر كرد و افزود: احداث و راه اندازی درمانگاههای تخصصی خیریه در برنامه های این موسسه قرار دارد و در هفت ماه گذشته 3 میلیارد و 360 میلیون ریال در این راستا از سوی این موسسه هزینه شده است.
مهندس قاسمی با اعلام این که موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در هفت ماه گذشته مبلغ 392 میلیون تومان به حسینیه ها، تکایا و مساجد کمک مالی کرده است، افزود: در این زمینه مجموع کمک های نقدی این موسسه در هفت ماه گذشته 14 میلیارد و 420 میلیون ریال و کمک های غیرنقدی بالغ بر6 میلیارد و 330 میلیون ریال می باشد.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در  ادامه با اشاره به روند شکل گیری موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر تصریح کرد: در سایه اعتماد مردم، این موسسه توانسته در مدت زمان کم، پله های ترقی را پشت سر بنهد به گونه ای که امروز با 56 شعبه در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل فعالیت می کند.
وی اضافه کرد: موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر قریب به 960 هزار عضو از اقشار مختلف مردم به ویژه اقشار کم در آمد دارد و تسهیلات خود را به صورت وام آن هم با کارمزد اندک 4 درصد در اختیار مردم قرار داده است.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیر در ادامه با اعلام این مطلب که 950 نفر در این موسسه مشغول فعالیت هستند، گفت: این موسسه تاکنون 1657 میلیارد تومان به مردم تسهیلات اعطاء کرده است.
مهندس رحیم قاسمی در پایان با تاکید بر اینکه دستگیری از نیازمندان و ریشه‌کنی فقر از بطن جامعه، اولویت و از جمله اهداف والای این موسسه است، خاطر نشان ساخت: امدواریم روزی فرا برسد که هیچ نیازمندی از موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر دست خالی برنگردد.

نوع مطلب : اخبار موسسه جوانان خیّر، 
برچسب ها : امور خیر خواهانه و جوانان خیّر، موسسه جوانان خیّر و کمک به نیازمندان،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 28 شهریور 1396 04:11 ق.ظ
magnificent post, very informative. I'm wondering why the other experts of this sector don't realize this.
You should continue your writing. I am sure, you have a huge readers' base already!
چهارشنبه 18 مرداد 1396 04:16 ب.ظ
Pretty! This was an extremely wonderful article.

Many thanks for supplying these details.
دوشنبه 16 مرداد 1396 05:29 ب.ظ
I enjoy, cause I discovered exactly what I was looking for.

You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a nice
day. Bye
یکشنبه 15 مرداد 1396 05:48 ب.ظ
This article is in fact a good one it helps new internet visitors,
who are wishing in favor of blogging.
شنبه 14 مرداد 1396 11:26 ق.ظ
I'm really enjoying the design and layout of your website.
It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Superb work!
یکشنبه 8 مرداد 1396 08:42 ق.ظ
Appreciation to my father who informed me concerning this web site,
this web site is genuinely remarkable.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 10:37 ق.ظ
You have made some good points there. I looked on the internet to find out more about the issue and found most individuals will
go along with your views on this site.
دوشنبه 28 فروردین 1396 03:16 ب.ظ
Right here is the perfect web site for anybody who would like to find
out about this topic. You know a whole lot its almost
hard to argue with you (not that I really will need to…HaHa).
You definitely put a fresh spin on a subject that's been written about for a long time.
Wonderful stuff, just great!
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:46 ب.ظ
It's a pity you don't have a donate button! I'd without
a doubt donate to this superb blog! I suppose for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google
account. I look forward to fresh updates and will talk
about this website with my Facebook group. Chat soon!
چهارشنبه 16 فروردین 1396 12:59 ب.ظ
No matter if some one searches for his necessary thing, thus he/she needs to
be available that in detail, therefore that thing is maintained over here.
سه شنبه 15 فروردین 1396 09:12 ق.ظ
Wow, superb blog layout! How lengthy have you been blogging for?
you made blogging look easy. The full glance of your site
is fantastic, as neatly as the content material!
پنجشنبه 10 فروردین 1396 04:31 ب.ظ
Link exchange is nothing else but it is just placing the
other person's blog link on your page at suitable place and other person will
also do similar for you.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه